Obchod

Můj budoucí čtenáři,

zde si můžeš vybrat a objednat mé knihy v internetovém knihkupectví vydavatelství Ke kořenům v nakladatelské edici J.K.S. Knihy bude následně možno doručit poštou nebo si je vyzvednout na příštím autorském čtení, o kterém se dozvíš v sekci Akce.

Objednávka knih při doručení poštou je minimálně 5 ks a výše, jakéhokoli výběru, výhodou je 20% sleva oproti kamennému knihkupectví a navíc poštovné zdarma. Vydavatelství vybrané knihy odešle obratem na určenou adresu po provedené bezhotovostní platbě na účet vydavatelství u Fio banky, č. ú.: 2101119851/2010.

Obchodní podmínky internetového obchodu jsou upraveny vzájemnými právy a povinnostmi smluvních stran dle zákonů OZ, ve znění pozdějších úprav a předpisů a zákonem č. 101/2000 Sb.

Kupující musí uvést správnou poštovní adresu, na kterou mají být objednané knihy odeslány, a zavazuje se závazně odebrat objednané, zaplacené a odeslané knihy. Prodávající se zavazuje, že osobní údaje poskytnuté kupujícím, využije pouze k účelům souvisejícím se službami vydavatelství Ke kořenům v souladu s platnými právními předpisy. Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu potvrzuje souhlas se všeobecnými podmínkami prodávajícího.

Internetové knihkupectví je provozováno na internetové adrese www.jksamuel.cz/obchod. Info – e-mail: jksamuel1@seznam.cz.

Showing all 10 results